Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Traders 2015 Türkçe Altyazı izle-indir22 Temmuz,Cuma

[bookmark]

http://www.imdb.com/title/tt3531578/

Harry Fox istediği herşeye sahiptir. Bir gün çalıştığı şirket batacaktır ve herşeyini kaybetme noktasına gelir. Olaylar üzerine Vernon Stynes isminde ki adam bir çözüm önerisi sunacaktır. Bunun üzerine sıradan insanların birbirlerini öldürmeleri için en mantıklı yol ne olurdu bunu izleyip göreceksiniz..

 

 

Filmi Oyla:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Yükleniyor...
Traders 2015 Türkçe Altyazı izle-indir

Traders 2015 Türkçe Altyazı izle-indir

Bölüm hakkında düşünceleriniz:

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmalısınız


Traders 2015 Türkçe Altyazı izle-indir” için 5 Yorum
 • Serkan

  23 Temmuz 2016
  17:21

  Mesajını düzeltmedim ne yazdıysan o şekilde duruyo. Mesajına gelirsek bizler burdayız bir yere gittiğimiz yok sadece ödemişli abimiz her sene olduğu gibi bu senede tatil hakkını kullandığı için Türkiye’ de tatilde olduğundan dolayı kendisi sitede yok izin dönüşü zaten aramızda olacak. Bizde sizler gibi olanları izliyoruz neyin ne olduğunu biliyoruz hiç merak etme bu zamana kadar bu sitede kimseye de havlanılmadı bunu da bil herkese adabında saygı çerçevesinde cevaplar verildi ki ben olmasanda ödemişli abimiz hiç bir zaman kişiyi kırıcı mesajlar atmamıştır atmazda aynı şekilde diğer yönetici arkadaşımızda öyle. Yani şunu söyleyim senin seviyene inecek insanlar değil onlar. Biz Dinimizi bilen insanlarız Elhamdülillah Müslümanız gerektiği yerde gerektiği gibi davranmasını biliyoruz. Senin gibi insanların neler çekeceği de meçhul. Yazdıklarından da anlaşılan bu.

 • Serkan

  23 Temmuz 2016
  20:09

  Sana birşey söyleyim sitede şuan 3 kişi kaldık ödemişili zaman-x ve vaktim oldukça da ben konu açmaya çalışıyoruz. Bazen yorumları okursan kendini bilmez kişiler çıkıyo birşeyler söylüyo ama ben kendimce susuyorum ödemişli abimiz kimseyle kesinlikle tartışma ortamı yaratmaz, zaman-x arkadaşımızda öyledir aynı şekilde bende yorumlardan uzak durmaya çalışıyorum hararetli ortamlara kendimi atmamaya çalışıyorum işte görüyosun site şuan bu 3 kişinin ilgisinde. Daha önce mevirik abimiz vardı her zaman emeklerine saygı gösterilecek insanlar bunlar. Ben bu sitede olduğumdan beridir kimseden bi saygısızlık görmedim. Bende SAKARYA lıyım arkadaşım kimseyi kıracak konuma getirmeyiz. Tekrar diyorum burda hiç bir yönetici arkadaşım abim üyeleri kıracak kelime etmezler.

 • nejdet atak

  24 Temmuz 2016
  19:56

  sevgili serkan egerki yetkin varsa bu dangalak herifi siteden at gitsin amaci sadace pislik yapmak bu dingilin yazdiklarini biz meyve veren agac taslanir olarak algiliyoruz iciniz rahat olsun 🙂