Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Baaghi 2016 Türkçe Altyazı izle-indir23 Ağustos,Salı

[bookmark]

http://www.imdb.com/title/tt4864932/

Baaghi yabancı filmi 2016 yılının ağustos ayının başında vizyona girecek olan bir Hindistan yapımı aksiyon filmi. Filmin yönetmenliğini sevilen Hint oyuncu Sabir Khan yapıyor. Senaryoyu kaleme alan isim ise Sanjeev Datta. Baaghi izle son yıllarda müzikallerde gösteri başarıyı aksiyon filmleri nde de gösteren Bollywood’un başarılı aksiyon filmlerinden biri. Bu filmin oyuncu kadrosunda Shraddha Kapoor, Tiger Shroff, Sudheer Babu Posani, Sumit Gulati, Ron Smoorenburg gibi başarılı sanatçılar yer alıyor. Filmde ilk dikkat çeken nokta yönetmenin çok titiz çalışması oluyor. Yönetmen adeta her sahneyi en doğru ve kusursuz açıdan çekmiş. Bu da bizlere filmi izlerken görsel bir şölen yaratıyor. Filmin yapımcılığı Sajid Nadiadwala ve Bollywood’un pek çok başarılı filmin yapımcılığını yapmış olan Siddharth Roy Kapur’a ait. Hintçe çekilecek olan bu film Türk sinemasına sadece Baaghi türkçe altyazılı izle seçeneği ile girecek. Kendi ülkesinde 29 Nisanda vizyona giren film 18 milyon dolar hasılat yaptı.
Sia asi bir kadındır ve çok iyi derecede yakın dövüş bilmektedir. Günün birinde kendisi gibi asi olan Ronny ile tanışır. Ronny dövüşte profesyoneldir, kafes dövüşlerinde tek vuruşta birçok leşi vardır. Fakat Ronny’nin daha öğreneceği çok şey vardır çünkü ondan daha iyi dövüş bilenler vardır. Kungfu gibi hızlı olanlar. Bunun için bir şekilde hocadan eğitim alır hoca onu Karate Kid gibi eğitmeye başlar. O esnada Sia ile birlikte bir maceraya atılacaktır.

 

 

Filmi Oyla:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Yükleniyor...
Baaghi 2016 Türkçe Altyazı izle-indir

Baaghi 2016 Türkçe Altyazı izle-indir

Bölüm hakkında düşünceleriniz:

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmalısınız


Baaghi 2016 Türkçe Altyazı izle-indir” için 4 Yorum
 • gaddarrsf

  24 Ağustos 2016
  19:19

  sevgili adminler linkler calışmıyor mail ru calışacak gibi yapıyor calışmıyor bilgilerinize

 • gaddarrsf

  24 Ağustos 2016
  19:22

  biraz bekledikten sonra mailru calıştı

 • Serkan

  24 Ağustos 2016
  20:18

  Hint Filmleri genelde DD 5.1 ripi ile riplendikleri için converte verdiğimizde convertlediğimiz filmin boyutu çok yüksek oluyor o yüzden mail.ru gibi siyelerde beklemek gerekiyor.

 • ovalı

  26 Ağustos 2016
  12:03

  filmi merak etim indirip izleyelim bakalım güzelmi eline sağlık