Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Yabancı Dizi Haberleri , Fragmanlar , Dizi Takvimleri (Ekim) 201 Ekim,Cumartesi

Yabancı Dizi Haberleri , Fragmanlar , Dizi Takvimleri (Ekim) 2
11 Ekim - American Housewife (1. sezon) ABC (tanıtım filmi)

11 Ekim – American Housewife (1. sezon) ABC (tanıtım filmi)

Konusu adında.


11 Ekim - Channel Zero: Candle Cove (1. sezon) SyFy (tanıtım filmi)

11 Ekim – Channel Zero: Candle Cove (1. sezon) SyFy (tanıtım filmi)

1980’lerde TV’de yayınlanmış gizemli bir çocuk programını takıntı haline getirmiş bir adamı merkezine alan dizide karakterimiz çocukluğunda yaşadığı kabus gibi ölümcül bazı olayların bu programla ilişkisi olabileceğini düşünmeye başlıyor.


13 Ekim - Falling Water (1. sezon) USA Network (tanıtım filmi)

13 Ekim – Falling Water (1. sezon) USA Network (tanıtım filmi)

Dizi, gördükleri rüyaların tek bir rüyanın farklı farklı parçaları olduğunu yavaş yavaş fark eden birbirleriyle alakasız 3 kişiyi merkezine alan bir psikolojik gerilim draması. Bu üç kahramanımız da birbirinden farklı arayışlar peşindedirler. Birisi kayıp kız arkadaşını, birisi oğlunu, sonuncusu da katatonik annesi için tedavi bulmaya çalışmaktadır. Gördükleri rüyalar onlara arayışlarında ipuçları sunmaktadır.


14 Ekim - Haters Back Off (1. sezon) NETFLIX (tanıtım filmi)

14 Ekim – Haters Back Off (1. sezon) NETFLIX (tanıtım filmi)

Konusu adında.


14 Ekim - Goliath (1. sezon) AMAZON (tanıtım filmi)

14 Ekim – Goliath (1. sezon) AMAZON (tanıtım filmi)

Billy McBride oldukça başarılı ve saygın bir avukattır, ancak bir gün bir dava kaybetmesi ile birlikte işler tam tersine döner. Kendini alkole verir ve bunun sonucunda hem çalıştığı firmadan kovulur hem de eşi tarafından terkedilir. Günün birinde karşısına yeni bir cinayet davası çıkar. Bu davada rakibi eskiden çalıştığı firmadır. Şimdi Billy için eskiden başarılı olduğu günlere dönme zamanıdır.


16 Ekim - Berlin Station (1. sezon) EPIX (tanıtım filmi)

16 Ekim – Berlin Station (1. sezon) EPIX (tanıtım filmi)

Daniel Miller, Berlin‘deki CIA merkezinde göreve başlayacaktır. İlk görevi de bir gizli görevdir. Thomas Shaw olarak bilinen bir muhbirin kimliğini tespit edecektir. Hayattan yılmış eski bir ajan olan Hector DeJean’in komutasındaki Daniel, saha ajanı olmanın kıran kırana dünyası ile başa çıkmayı öğreniyor.


16 Ekim - Graves (1. sezon) EPIX (tanıtım filmi)

16 Ekim – Graves (1. sezon) EPIX (tanıtım filmi)

2 dönem başkanlık yapmış Richard Graves , Beyaz Saray’dan ayrıldıktan 25 yıl sonra Don Kişot’vari bir hareketle kendi yönetiminin iyi/kötü tüm yönlerini ortaya koymaya girişir. Göçten, eşcinsel haklarına, dış politikadan bilim ve sanatın kamu finansmanına kadar birçok konuda zamanında kendi yönetiminin övündüğü ne varsa masaya yatırır. Kahramanımızın bu işe kalkışmasını da karısı Margaret Graves’in politikaya atılma kararı alması tetiklemiştir.


16 Ekim - Eyewitness (1. sezon) USA Network (tanıtım filmi)

16 Ekim – Eyewitness (1. sezon) USA Network (tanıtım filmi)

İki genç çocuk gizlice ormanda buluştukları sırada bir ateşli saldırıya şahit olurlar ve canlarını son anda kurtarırlar. Bu olaydan sonra sessiz kalmaya verirler. Çünkü hem ilişkilerinin ortaya çıkmasını hem de failin kendilerini bulmasını istememektedirler. Ancak kısa süre sonra böylesine korkunç bir olaya şahit olmanın hayatlarındaki her şeyi değiştireceğini anlarlar. Dizi, Norveç draması Øyevitne‘den uyarlanmakta.


17 Ekim - Travelers (1. sezon) NETFLIX (tanıtım filmi)

17 Ekim – Travelers (1. sezon) NETFLIX

Konusu adında.


17 Ekim - Medici: Masters of Florence (1. sezon) RAI

17 Ekim – Medici: Masters of Florence (1. sezon) RAI

14. ve 17. yüzyıllar arasında İtalya’da yaşamış olan ünlü Medici ailesinin hayatına odaklanacağız bu yapımla. Henüz tam olarak ünlü olmadan önceki zamanlarından, yani sıradan bir tüccar ailesi iken zamanla ülkenin en ünlü ailelerinden biri haline dönüşmelerini izleyeceğiz. Başrollerde Dustin Hoffman (Giovanni de Medici) ve Richard Madden (Cosimo de Medici) var.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Yükleniyor...
Bölüm hakkında düşünceleriniz:

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmalısınız