Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Vizyondaki Filmler (8 Eylül – 14 Eylül)07 Eylül,Perşembe

Vizyondaki Filmler (8 Eylül – 14 Eylül)

Barry Seal: Kaçakçı

American Made

 

8 Eylül 2017

2017ABD

Gerilim ,  Suç

Doug Liman

Tom CruiseJayma MaysDomhnall GleesonSarah WrightCaleb Landry Jones

Gary Spinelli

Ron Howard Brian Grazer

Mena

 

Film Özeti

Başarılı sivil havayolları pilotu Barry Seal (Tom Cruise), ailesiyle huzurlu bir hayat sürdürse de CIA’den gelen cazip teklifi reddedemez ve devlet adına Güney Amerika’ya silah taşımaya başlar. Ancak işler büyüdükçe dönen paralar da büyür ve Barry kendini CIA’in yanında Pablo Escobar gibi uyuşturucu tacirleri için de çalışırken bulur.
Kaçakçı filmi, Barry Seal’ın gerçek hayat hikayesine dayanarak çekildi.

 

 

 

 

 

Ejderin Doğuşu

Birth of the Dragon

 

 

8 Eylül 2017

2016ABD

Biyografi ,  Dram

103 Dak.

George Nolfi

Philip NgXia YuBilly MagnussenTerry ChenVanessa Ross

Stephen J. RiveleChristopher Wilkinson

Stephen J. Rivele Christopher Wilkinson

 

 

Film Özeti

Çektiği filmlerle Amerika’da adını herkese duyurmaya başlayan Bruce Lee (Philip Ng), şöhretinin de etkisiyle kendini dünyanın en büyük dövüşçüsü olarak görmeye başlamıştır. Çin’den San Francisco’ya gelen Şaolin üstadı Wong Jack Man (Xia Yu), Bruce Lee tarafından bir tehdit olarak algılanmaktadır ve günün birinde mutlaka kozlarını paylaşmaları kaçınılmazdır.

 

Tutku Oyunu

L’amant double

 

 

8 Eylül 2017

2017FransaBelçika

DramGerilim

110 Dak.

François Ozon

Marine VacthJérémie RenierJacqueline BissetMyriam BoyerDominique Reymond

François Ozon

Eric Altmayer Nicolas Altmayer

The Double Lover

 

 

Film Özeti

Bunalımlı günler geçirmekte olan genç Chloé (Marine Vacth), terapi gördüğü psikiyatr Paul’a (Jérémie Renier) sırılsıklam aşık olur. Aşkı karşılık da bulunca ikili birlikte yaşamaya başlarlar. Ancak Paul’ün geçmişiyle ilgili anlatmadığı şeyler vardır ve bu gerçekler, ikili arasında gerilimli bir kovalamacanın başlamasına neden olur.

 

Cenaze İşleri

 

 

8 Eylül 2017

2017Türkiye

Komedi

Korhan Uğur

Melih SelçukCemre Melis ÇınarBarış KıralioğluBedia EnerHalil Kumova

Korhan UğurSerpil Altın

Serpil Altın Mustafa Saygın

 

Film Özeti

Eskişehir Odunpazar Belediyesi’nde cenaze işleri görevlisi olarak çalışan Orhan (Melih Selçuk), aynı zamanda kimsesizler mezarlığından da sorumludur. Sevdiği kız Serpil’le (Cemre Melis Çınar) evlenmeye çok istese de parasal sıkıntılar bu emeline mani olmaktadır. Yakın arkadaşı Rafet günün birinde bir cesedi acilen ortadan kaldırması gerektiğinde Orhan’dan yardım ister. Orhan pek gönüllü olmasa da oradan gelecek parayla Serpil’le düğün yapabileceklerini düşünerek cesedi kimsesizler mezarlığına gömmeyi kabul eder. Ancak ceset tam gömülürken adamın ölmediği anlaşılınca işler sarpa saracaktır.

 

 

Yarım Kalan

 

 

 

 

8 Eylül 2017

2017Türkiye

DramRomantik

100 Dak.

Emre Yılmaz

Anıl AltanIskui BaldzhianAli Buhara MeteMine TüfekçioğluMelda Arat

Adnan Erdoğan

 

 

Film Özeti

İstanbul’da üniversite eğitimi sırasında tanışan Mert (Anıl Altan) ve Ermeni Iskui (Iskui Baldzhian) arasında bir aşk başlar. Bu durum başta Iskui’nin abisi Aram ve Mert’in ailesi tarafından büyük tepkiyle karşılansa da, birbirini çok seven iki genç, aşkları uğruna her şeyle mücadele etmeyi göze almıştır.

 

 

 

 

Emoji Filmi

The Emoji Movie

 

 

 

8 Eylül 2017

2017ABD

Animasyon

86 Dak.

Tony Leondis

 –

Anna Faris ,  Christina Aguilera ,  Sofia Vergara ,  Jake T. Austin ,  Patrick Stewart

Eric SiegelTony Leondis

Ben Waisbren Michelle Raimo

Emojimovie: Express Yourself

 

 

Film Özeti

Alex adında bir gencin telefonundaki mesajlaşma uygulamasındaki emojilerin yaşadığı Textopolis şehrinde tüm Emoji’ler, en favori emoji olabilmek için yanıp tutuşarak günlerini geçirmektedir. Tüm emojiler yalnızca bir ifadeyi verebilecek şekilde doğmuştur, ancak Bezgin (Gene) birçok ifadeye bürünebilmektedir. Bu durum emoji merkezinde bir kargaşaya neden olunca Bezgin’in silinmesine karar verilir. Bunu önleyebilmek için Bezgin, diğer iki emoji Beşlik (Hi-5) ve Kaçak (Jailbreak) ile telefondaki diğer uygulamalara girerek durumu düzeltecek kodu bulmak üzere heyecanlı bir yolculuğa çıkar. Bu esnada telefonda yaşana ve hepsini tehdit eden daha büyük bir problem, tüm emojilerin umudunu 3 maceracı emojiye bağlamasına neden olacaktır.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler