Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Vizyonda Bu Yıl 15 (2018)11 Eylül,Salı

Vizyonda Bu Yıl 15 (2018)


İntikam Meleği

Orijinal İsmi Peppermint
Tür Aksiyon , Dram , Gerilim
Vizyon Tarihi 21 Eylül 2018
Yapımı 2018 – ABD
Oyuncular: Jennifer Garner, John Ortiz, John Gallagher Jr.

Yönetmen: Pierre Morel

Senaryo: Chad St. John
Yapımcı: Tom Rosenberg, Gary Lucchesi

Özet ve Detaylar

Genç anne Riley, kocası ve kızının vahşice öldürülmesiyle sonuçlanan bir saldırıda yaralanmış ve komaya girmiştir. Kendisine geldikten sonra adaletin sağlanması için çabalayan Riley, sistemin ailesinin katillerini koruduğunu fark eder. Sistemdeki bu yozlaşma Riley’in örnek bir vatandaştan bir şehir gerillasına dönüşmesine neden olur. Bunca zaman çektiği acıdan güç alan ve hayal kırıklığını kişisel motivasyon kaynağına çeviren Riley, durdurulamaz bir güç haline gelmek için yıllarını zihnini, bedenini ve ruhunu eğiterek geçirir. Riley şimdi kendi adaletini sağlamak için yeraltı dünyasından, polisten ve FBI’dan bir adım önde olmalıdır…
Senaryosunu Chad St. John’un kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Garner, John Gallagher Jr., Tyson Ritter, John Ortiz gibi isimler yer alıyor.

Kayıp Aranıyor

Orijinal İsmi Searching
Tür Gerilim
Vizyon Tarihi 28 Eylül 2018
Yapımı 2018 – ABD
Süre 101dk

Oyuncular: John Cho, Debra Messing, Michelle La

Yönetmen: Aneesh Chaganty
Senaryo: Aneesh Chaganty, Sev Ohanian

Kayıp Aranıyor Film Konusu

David Kim’in (John Cho) 16 yaşındaki kızı Margot (Michelle La) hiçbir ipucu bırakmadan ortadan kaybolunca dedektifler konuyu araştırmaya başlamıştır. Ancak aradan geçen saatlere rağmen hiçbir doyurucu yanıt bulamayan acılı baba, o ana kadar kimsenin incelemeyi aklına getirmediği kızının diz üstü bilgisayarını açarak bir ipucu aramaya başlar. Kızının dijital ortamda bıraktığı izleri takip ederek kaybolmasının ardındaki sırrı açığa çıkarmaya çalışır.

Hunter Killer

Tür Aksiyon , Gerilim
Vizyon Tarihi 26 Ekim 2018
Yapımı 2018 – ABD
Oyuncular: Gerard Butler, Gary Oldman, Common
Yönetmen: Donovan Marsh
Senaryo: Jamie Moss, Arne Schmidt
Yapımcı: Gerard Butler, Neal H. Moritz

Özet ve Detaylar

Kuzey Buz Denizinin metrelerce altında, Yüzbaşı Joe Glass (Gerard Butler) önderliğindeki bir Amerikan denizaltısı, başka bir Amerikan denizaltısının Rusyaâya karşı gizli bir darbe planladığını ve dünya düzenini tehdit ettiğini öğrenir. Mürettebat ve ülke tehlikedeyken, Yüzbaşı Glass bir grup seçkin deniz komandosuyla birlikte, kaçırılan Rusya başbakanını kurtarmalı ve 3. Dünya Savaşına engel olmak için düşman hattına sızmalıdır.

Bohemian Rhapsody

Tür Biyografi , Dram
Vizyon Tarihi 2 Kasım 2018
Yapımı 2018 – ABD , İngiltere

Oyuncular: Rami Malek, Lucy Boynton, Aaron McCusker
Yönetmen: Dexter Fletche
r Senaryo: Peter Morgan, Anthony McCarten, Justin Haythe
Yapımcı: Robert De Niro, Jane Rosenthal

Özet ve Detaylar

Film, Queen grubuna, müziklerine, klişelere meydan okuyan ve kuralları yıkarak dünyanın en sevilen sanatçılarından biri haline gelen ikonik solistlerine bir saygı duruşu niteliği taşıyor. Film, simgeleşmiş şarkıları ve devrimci sesiyle grubun meteorik yükselişine, Mercury’nin yaşam tarzının kontrolden çıkması ile çıkan iç çatışmaya ve yaşamını tehdit eden hastalığına rağmen Mercury’nin rock müzik tarihinin en büyük performanslarından birinde gruba liderlik ettiği Live Aid konserinin arifesinde muzaffer birleşme sürecine yayılıyor. Bu süreçte de, her zaman bir aile gibi olan ve günümüzde dışlanmışlara, hayalperestlere ve müzikseverlere ilham vermeye devam eden bir grubun mirasını süslüyor.

Whitney

Tür Belgesel
Vizyon Tarihi 26 Ekim 2018

Yapımı 2018 – İngiltere
Süre 120dk
Oyuncular: Whitney Houston

Yönetmen: Kevin Macdonald
Arşiv Görüntüleri: Whitney Houston, Marvin Gaye, Nelson Mandela, Merv Griffin, Dionne Warwick
Kendisi: Rickey Minor, Bobby Brown, Kenneth ‘Babyface’ Edmonds, L.A. Reid
Senaryo: Kevin Macdonald

Özet ve Detaylar

Kevin Macdonaldâın yönetmenliğini üstlendiği belgeselde Grammy ödüllü sanatçı Whitney Houstonın hayatı anlatılıyor. Müzik dünyasında rekor kıran albümlere imza atan, 2012 yılında ise aramızdan ayrılan Whitney Houstonın başarılı müzik kariyerinin yanı sıra özel hayatının da anlatıldığı belgeselde özel kayıtlara, yakınları ile yapılan röportajlara, daha önce hiç görülmemiş arşiv görüntülerine yer veriliyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler