Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Vizyonda Bu Yıl 14 (2018)26 Temmuz,Perşembe

Vizyonda Bu Yıl 14 (2018)


 

Overlord

Tür Aksiyon , Gerilim , Gizem , Korku , Savaş
Vizyon Tarihi 9 Kasım 2018
Yapımı 2018 – ABD
Yönetmen: Julius Avery
Senaryo: Billy Ray, Mark L. Smith
Yapımcı: J.J. Abrams, Jo Burn
Oyuncular: Wyatt Russell, Jovan Adepo, Ben Tavassoli

Özet ve Detaylar

İkinci dünya savaşında, müttefik güçlerin Normandiya’ya asker çıkarması yapacağı günün arifesinde, bir grup Amerikalı paraşütçü, düşman hattının arkasında bırakılır. Askerlerin buraya bırakılmasının amacı saldırının başarısı için önemli bir görevi gerçekleştirmektir. Fakat askerler hedeflerine yaklaşırken beklenmedik bir şeyle karşılaşırlar. Nazi işgali altındaki köyde, sadece bir askeri operasyondan fazlasının olduğunu fark ederler.

 

 

 


 

Aquaman

Vizyon tarihi 27 Aralık 2018
Yönetmen James Wan
Oyuncular: Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe devamı
Tür Aksiyon, Macera, Fantastik
Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Arthur Curry, Atlantis sualtı krallığının mirasçısı olduğunu öğrenir. Artık halkını yönetmek ve dünyaya bir kahraman olmak için ilerlemelidir.
Gerilimin ustası ünlü yönetmen James Wan’ın yönettiği filmin başrolünde Jason Momoa, Amber Heard ve usta oyuncu Willem Dafoe yer alıyor.

 

 

 


 

Papillon

Vizyon tarihi 12 Ekim 2018 (1s 57dk)
Yönetmen Michael Noer
Oyuncular: Charlie Hunnam, Rami Malek, Eve Hewson devamı
Tür Macera, Dram
Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Haksız yere cinayetten hüküm giymiş olan Henri ‘Papillon’ Charriere küçük suçlara bulaşmış olan bir adamdır. Ancak aldığı bu haksız ceza sebebiyle Fransanın kötü ünüyle tanınmış Şeytan Adasındaki yüksek güvenlikli hapishaneye sevk edilir. Hapishanede Louis Dega ile tanışır. Zengin fakat savunmasız bir adam olan Dega koruma karşılığında arkadaşının hapishane kaçışını finanse etmeyi kabul eder. İkili arasında ilginç bir arkadaşlık başlar ve ikili bir firar planlamaya girişirler…

 

 

 

 

 


 

Serenity

Yönetmen Steven Knight
Oyuncular: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jason Clarke devamı
Tür Dram, Gerilim
Ülke ABD

Özet ve Detaylar

Baker Dill, tropikal Plymouth Adası’na tur gezileri yapan bir balıkçı teknesinin kaptanıdır. Ancak bu sessiz ve huzurlu hayatı, eski eşi Karen’ın çaresizce istediği bir iyilik ile paramparça olur. Onu ve genç oğullarını, yeni ve şiddet yanlısı kocasından kurtarması için yalvaran Karen’ın isteği, Dill’in, yeni eşini balık avı bahanesiyle denize çekmesi ve onu orada köpekbalıklarına atıp ölüme terketmesidir. Karen’ın ortaya çıkışıyla birlikte unutmak istediği bir hayata geri dönen Dill, doğru ile yanlış arasında bocalarken, Karen’ın yarattığı gerçekliğin fire vermeye başladığını fark eder…
“Serenity”, Steven Knight’ın imzası altında gizem ve gerilimi harmanlıyor. Tekinsiz havasıyla ilgi çeken filmin başrollerini ise Oscar ödüllü iki oyuncu, Matthew McConaughey ve Anne Hathaway paylaşıyor. Daha önce Yıldızlararası filminde beraber oynayan ikiliye Savaştan Sonra filminde izlediğimiz Jason Clarke, Oscar adayı Diane Lane, Kanlı Elmasın yıldızlarından Djimon Hounsou, Jeremy Strong, Robert Hobbs, Edeen Bhugeloo, Rafael Sayegh ve Kenneth Fok eşlik ediyor.

 

 

 


 

 

Second Act

Vizyon tarihi 22 Kasım 2018
Yönetmen Peter Segal

Oyuncular: Jennifer Lopez, Vanessa Hudgens, Milo Ventimiglia devamı
Tür Romantik, Komedi

Ülke ABD

Özet ve Detaylar

40 yaşında bir kadın olan Maya (Jennifer Lopez), gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. Hayatını yeniden keşfetmeye başlayan Maya, önündeki tek engelin kendisi olduğunu fark eder ve yeni bir yaşam için hiçbir zaman geç olmadığını ispat etmeye çalışır.

 

 

 

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler