Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Vizyonda Bu Yıl 1 (2018)02 Ekim,Pazartesi

Vizyonda Bu Yıl 1 (2018)

 

 

Alfa Kurt

Alpha

9 Mart 2018

2018ABD

AksiyonDramGerilim

Albert Hughes

Natassia MaltheLeonor VarelaKodi Smit-McPheeJens HulténJóhannes Haukur Jóhannesson

Albert HughesDan Wiedenhaupt

Andrew Rona

The Solutrean

Özet ve Detaylar

20 bin yıl önce Avrupa’da üst paleotik çağ döneminde geçen Alpha, konu olarak genç bir adamın bir kurt ile arkadaşlığını işliyor. Genç bir adam, kabilesinin en elit grubuyla ilk avına çıktığında yaralanır. Kendine geldiğinde yalnız olduğunu fark eder ve ölüme terk edildiğini anlar. Acımasız, ağır, yabani şartlara karşı hayatta kalmak için mücadele etmesi gerekecektir. Bu sırada sürüsünden ayrılmış bir kurt bulur. Yavaş yavaş kurt ile birbirlerine alışmaya başlarlar ve güvenmeyi öğrenirler. Tüm olumsuzluklara karşı beraber sayısız zorluklardan, tehlikelerden geçerek ölümcül kış gelmeden evlerine ulaşmaya çalışırlar.
https://www.youtube.com/watch?v=09m1CzqDfbE

Kara Panter

Black Panther

Kara Panter Film Konusu

Kaptan Amerika’yla yan yana çarpıştıktan sonra vatanı Wakanda’ya dönen T’Challa, ya da Kara Panter (Chadwick Boseman), bu gözlerden uzak, ancak son derece gelişmiş ülkeye liderlik etmeye hazırlanmaktadır. Ancak ülke içinde karışıklıklar çıkmış, tahta aday olan başkaları da baş göstermiştir. Ülkesini bir arada tutmak ve savaşa girmesini engellemek isteyen T’Challa, CIA ajanı Everett K. Ross’un da (Martin Freeman) yardımını alacaktır.
İlk siyahi süper kahramanlardan biri olan Siyah Panter, 2018 yılında ilk kez merkezde kendisinin olduğu bir filmle beyazperdede olacak.

 

https://www.youtube.com/watch?v=G42DRMeUB5U&t=20s

Labirent: Son İsyan

Maze Runner: The Death Cure

Labirent: Son İsyan Film Konusu

Filmin uyarlandığı Labirent: Son İsyan kitabının son bölümünde Thomas her şeyini kaybeder. Kayranlı dostlarını, hayatını, anılarını… Son bir testin ardından deney tamamlanmıştır. Thomas, İsyan Organizasyonunun kendisine söylediklerine itimat etmemeye başlar. Çünkü onların söylediklerinden çok daha fazlasını hatırlamaktadır. Thomas labirenti yenmiş, Alev Deneyini geçmiş ve şimdi arkadaşlarını kurtarmak için akıl almaz bir mücadele içine girecektir.

 

 

 

 

 

Ruhlar Bölgesi: Bölüm 4

Insidious: Chapter 4

5 Ocak 2018

2018ABD

Dram,  Gizem,  Korku

Adam Robitel

Leigh WhannellSpencer LockeJosh StewartKirk AcevedoLin Shaye

Leigh Whannell

James WanOren Peli

Insidious: The Last Key

 

 

Özet ve Detaylar

Ruh Bölgesi serisinin dördüncü filminde yönetmenliği ikinci kez bir uzun metraja imza atan, genç isim Adam Robitel üstleniyor. Senaryoda Leigh Whannell’in imzası varken oyuncu kadrosunda Angus Sampson, Lin Shaye ve Spencer Locke öne çıkan isimler…
https://www.youtube.com/watch?v=acQyrwQyCOk&t=8s
 


Deliha 2

Vizyon Tarihi: 12 Ocak 2018

Yapımı : 2018 – Türkiye

Tür : Komedi

Yönetmen : Gupse Özay

Oyuncular : Gupse Özay, Eda Ece, Aksel Bonfil, Derya Alabora, Esin Eden

Senaryo : Gupse Özay

Yapımcı : Necati Akpınar

Deliha 2 Film Konusu

Zeliha (Gupse Özay) ilk filmde hayatının aşkını ararken bu kez kariyeriyle ilgili adımlar atmaya karar verir. Aşçılık hayaliyle bir restoranda çalışmaya başlayan Zeliha, burada da ortalığı birbirine katar.
Gupse Özay, 2015’te yaptığı açıklamada ikinci Deliha filminin çekileceğini açıklamıştı. Filmin çekimleri, Ekim 2017’de başladı ve 2 aydan kısa sürede tamamlandı. Çekimlerin bir kısmı Köyceğiz’de gerçekleşti.

https://www.youtube.com/watch?v=BrcFT3NhGAM

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Yükleniyor...
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler