Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Game of Thrones Haberi22 Aralık,Salı

Game of Thrones Haberi

Her bölümü beklenmedik sürprizlerle dolu, fanları tarafından merakla beklenen Game of Thrones 6.sezonun ilk fragmanı yayınlandı.

Game of Thrones (Taht Oyunları), George R.R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı serisine dayanmaktadır. İsmini serinin ilk kitabından alır. Fantastik bir öykü olan Taht Oyunları’nın orijinal kanalı HBO’dur. Dizi genellikle Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda, Fas ve Belfast’taki bir stüdyoda çekilmektedir.

Geçtiğimiz günlerde HBO’nun yayınladığı resmi fotoğrafta görerek özlem giderdiğimiz Bran Stark’ı canlandıran Isaac Hempstead-Wright; altıncı sezonla ilgili Entertainment Weekly’ye konuştu. Bir sezonluk yokluğun ardından diziye dönecek olan Bran Stark’ın hikaye akışında değişikliğe sebep olacağını söyleyen oyuncu, yeni bölümlerde karakterinin ön planda olacağını ekledi.

Bran’in geleceği görme konusundaki yetisinin gelişeceğini söyleyen Wright, akışı Inception’a benzetti. Altıncı sezonda Westeros’un göreceğimizi düşünmediğimiz hikayelerini, geçmişi ve geleceğini göreceğiz.

Dizinin yönetmeni David Nutter yaptığı son açıklamada, senaryo metinlerinin kendisini yakından ilgilendirmediğini ve diziye kendi gözünden yön vereceğini belirtti. Heyecanla beklenen Game of Thrones dizisinin 6. sezonunun çekimleri Eylül 2015 tarihinde başlayacak. Ancak Taht Oyunları dizisinin 6. sezon 1. bölümü 2016 yılının Nisan ayında ekranlara gelecek.

328869

 

286006

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler