Videonette hdsinemanette

Videonette hdsinemanette

Vizyonda Bu Yıl 3 (2018)16 Kasım,Perşembe

Vizyonda Bu Yıl 3 (2018)

 

Aramızdaki Sözler

The Mountain Between Us

Aramızdaki Sözler Film Konusu

Gazeteci Alex Martin (Kate Winslet) ve cerrah Ben Bass (Idris Elba), Idaho’daki kar fırtınası nedeniyle diğer birçok kişiyle birlikte havaalanında mahsur kalmıştır. Ben’in ertesi güne acil bir ameliyatı, Alex’in ise düğünü vardır, bu nedenle birlikte özel bir uçak kiralayarak yola çıkarlar. Ancak uçak kaza yapar. Ben ve Alex hafif yaralı olarak kurtulmuştur, ama ıpıssız karlı bir dağın tepesinde, en yakın insandan kilometrelerce uzaktadırlar. Birbirini hiç tanımayan bu iki insanın, zorlu doğa koşullarında uzun bir yolculuk yapmak ve hayatta kalabilmek için birbirlerine güvenmekten başka şansı yoktur.
Aramızdaki Sözler filmi, 2011’de Charles Martin’in yazdığı kitaptan uyarlandı.

 

 

 

 

 

Arif v 216

Arif v 216 Film Konusu

Arif’in GORA’dan sonra bir kez daha 216’yla yaşadığı maceraları anlatacağı Arif v 216 filmi, 2018’in başında gösterime girecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yok Oluş

Annihilation

Yok Oluş Film Konusu

Eşinden bir süredir haber alamayan bir biyolog (Natalie Portman), bir psikolog, antropolog ve araştırmacıyla birlikte, tüm teknolojik nimetlerden uzaktaki X-Bölgesi’ne doğru yola çıkar. Ancak burada umduklarından çok daha farklı şeyler bulacaklardır.

 

 

 

 

 

Öldürme Arzusu

Death Wish

16 Mart 2018

2018ABD

AksiyonDram,  Suç

Eli Roth

Bruce WillisElisabeth ShueVincent D’OnofrioMike EppsDean Norris

Joe CarnahanMichael FerrisScott AlexanderLarry Karaszewski

Sylvester StalloneRobert Birnbaum

Özet ve Detaylar

Başarılı bir travma cerrah olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir. Stresli işinden sıyrıldığında ise sevgi dolu bir aile babasıdır. Kızı ve eşiyle mutlu bir hayat süren adam için bu düzen bir trajedi ile değişiverir. Evine düzenlenen saldırı sonrası eşi ölmüş, kızı ise komada yaşam mücadelesi vermektedir. Hayatını tamamen değiştiren bu olaydan sonra Paul, mesleki yeteneğini de kullanarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür. Paul ne pahasına olursa olsun intikamını almaya kararlıdır…
https://www.youtube.com/watch?v=nHMycYGlriA

Oyun Gecesi

Game Night

23 Mart 2018

2018ABD

Gizem,  Komedi

John Francis DaleyJonathan Goldstein

Rachel McAdamsJason BatemanKyle ChandlerLamorne MorrisJesse Plemons

Mark Perez

Jason BatemanJohn Davis

 

Özet ve Detaylar

Bir grup arkadaşın uzun süredir devam ettirdikleri bir gelenekleri vardır. Her maç akşamı bir araya gelirler. Bu geleneğin sürüp gittiği süreçte bir akşam yeniden bir aradadırlar. Ancak yaşanan olaylar sonucu kendilerini bir anda gizemli bir cinayeti çözmeye çalışırken bulacaklardır.
Yönetmen koltuğunda John Francis Daley ve Jonathan Goldstein’in oturduğu filmin kadrosunda Jason Bateman ve Rachel McAdams bulunuyor. Filmin senaryosunda ise Mark Perez imzası var.

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Yükleniyor...
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Vizyonda Bu Yıl 3 (2018)” için 2 Yorum
 • Cevapla

  Engin

  23 Kasım 2017
  12:05

  Neden kimse yorum yapmıyor , eskiden yapardınız 🙂

  • Cevapla

   mehmet

   30 Kasım 2017
   17:02

   millet eriniyor bakıp geçiyor artık 🙂